شنبه 25 فروردین 1403  
بيشتر
آموزش مجازی
زمان‌بندی ثبت نام ترم تابستان جزئیات ثبت نام ترم تابستان دانشگاه پیام نور زمان انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام نور از ۱۵ تیرماه آغاز می شود و تا ۲۵ تیرماه ادامه خواهد داشت.
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور از اعلام جزئیات ثبت نام ترم تابستان دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: زمان انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام نور از ۱۵ تیرماه آغاز می شود و تا ۲۵ تیرماه ادامه خواهد داشت.

محسن حیدری افزود: طبق اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، کلیه دانشجویان می توانند در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه جامع آموزشی گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir مطابق برنامه زمان بندی شده برای دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد نسبت به انتخاب واحد اقدام کنند.

ثبت درخواست مهمانی ترم تابستان

وی درخصوص ثبت تقاضای مهمان دانشجویان نیز گفت: کلیه دانشجویان می توانند از ۱۲ تا ۱۵ تیرماه برای ثبت درخواست مهمانی به سیستم گلستان مراجعه کنند و پذیرش و ثبت‌نام مهمان دانشجویان از سایر دانشگاه‌ها نیز تا ۲۰ تیرماه در مراکز و واحدهای مجری امکانپذیر است.

نحوه برگزاری کلاس ها

محسن حیدری با اشاره به نحوه برگزاری کلاس ها یادآور شد: کلاس های آموزشی دروس نظری صرفاً به صورت الکترونیکی در سطح کشور، منطقه ،استان و در سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه ارائه می شود.

وی با تاکید بر اینکه ارائه دروس به شیوه خودخوان مجاز نیست، اظهار داشت: درس جزء سی قرآن کریم به صورت عادی و بدون استاد ارائه می شود.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور تاریخ برگزاری امتحانات متمرکز ترم تابستان را از ۲۶ مرداد لغایت اول شهریورماه اعلام کرد و گفت:حذف و اضافه دروس در دوره تابستان امکانپذیر نیست.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه تغییر محل آزمون در دوره تابستان امکان پذیر نیست، گفت: در ترم تابستان صرفا امکان تقاضای مهمان برای دانشجویان دانشگاه در بازه زمانی تعیین شده مقدور است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر