جمعه 3 اردیبهشت 1400  
بيشتر
بایگانی اخبار
1399/9/16 یکشنبه پیام تبریک ریاست عالی دانشگاه به مناسبت روز دانشجو دکتر محمدرضا زمانی در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، سالروز ۱۶ آذر و روز دانشجو را به قشر دانشگاهی تبریک گفت ۱۶ آذر، روز دانشجو را که یادآور فداکاری، ایستادگی و رشادت های دانشجویان عزیزمان در راه مبارزه با استکبار و حفاظت از کیان و استقلال ایران اسلامی است، تبریک عرض می نمایم.

بدون شک دانشجویان امروز همانند دانشجویان فداکار سال ۱۳۳۲، به عنوان قشر فرهیخته ، مظهر بیداری و آگاهی در تمامی صحنه ها به ویژه در شرایط حساس کنونی کشور بوده و نقشی تعیین کننده در سرنوشت و تعالی کشور خواهند داشت و روز دانشجو فرصتی مغتنم است برای تاکید بر رسالت بزرگی که این نسل آگاه و تحصیلکرده در راه رسیدن به اهداف متعالی انقلاب و نظام اسلامی دارند.

اینجانب به نوبه خود بار دیگر این روز بزرگ را به تمامی دانشجویان و دانشگاهیان به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور تبریک عرض می نمایم.

امید که دانشجویان این کشور در راستای تحقق اهداف متعالی کشور گام برداشته و با پیشرفت در عرصه های علمی و کارافرینی بسترهای توسعه علمی و اقتصادی را به ارمغان آورند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر