جمعه 3 اردیبهشت 1400  
بيشتر
خبر رئیس مرکز سنجش و آزمون در خصوص تکرار آزمون‌های عمومی زمان و نحوه آزمون مجدد برخی از دروس عمومی دانشگاه پیام نور اعلام شد آزمون مجدد دروس عمومی «تربیت بدنی، دانش خانواده و جمعیت و اندیشه اسلامی ۱» دانشجویان دانشگاه پیام نور روز ۹ بهمن ماه و درس «زبان خارجی» در ۱۰ بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

دکتر معصومه حسینی با عنوان اینکه  دانشجویانی که به هر دلیل موفق به شرکت در آزمون دروس عمومی نشده اند، می توانند در آزمون مجدد شرکت کنند، اظهار داشت: تاریخ و ساعت آزمون ها در پرتال مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور درج شده و دانشجویان توجه داشته باشند که شرکت در این آزمون اختیاری است و در صورت شرکت نمره دوم ملاک عمل خواهد بود.

وی با عنوان اینکه این آزمون فقط یک بار برگزار خواهد شد، افزود: دانشجویان قبل از برگزاری امتحان از اینترنت پایدار اطمینان حاصل نموده و برای جلوگیری از قطع ارتباط و حفظ امنیت آزمون، در هنگام ورود به سامانه و یا در حین آزمون فقط در یک دستگاه و فقط با یک مرورگر اقدام به ثبت کاربری و کلمه عبور خود نمایند.

دکتر حسینی همچنین تاکید کرد: فیلتر شکن دستگاهی که دانشجو به وسیله آن در آزمون شرکت می کند، باید غیرفعال باشد.

وی در پایان اذعان داشت: در صورت عدم شرکت دانشجویان (طبق لیست منتشر شده) در آزمون مجدد، برای آنها در صورت عدم وجود نمره، غیبت ثبت خواهد شد.
دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک سایت مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور در ذیل این خبر مراجعه کنند.

پرتال مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور

 
امتیاز دهی